0216 496 11 11 info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 0216 496 11 11

Estetik Cerrahi

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Doğal neticelere kavuşma amaçlı yüz hatlarının ideal oranlarının bilinmesi gerekiyor. Uyumsuz kalan yüz hatları hangi yüz estetiğiyle uygun bir oran ve görünüme yaklaşır, yüz estetiği operasyonun planlanabilmesi ve cerrahi olarak ta uygulanabilmesi gerekiyor.

Yüz estetiği operasyonları içinde burun estetiği operasyonu mühim yer tutmaktadır. İlk yapılmış olan burun estetiği operasyonu istenilen şekilde olmaz ise sonrasında anlam edilecek meydana gelen operasyonlar zorlaşır. Yüz estetiği içinde yapılmış olan diğer ameliyatlar; kaş estetiği, dudak estetiği, yüz germe, kulak estetiği, çene ve elmacık kemiği protezleri olarak sınırlanabilmektedir.

En bir sürü talepte yer alan operasyonlar aralarında kulak estetiği ameliyatlarına da çok bir sürü yüksek istekler alınmaktadır. Yüz estetiği operasyonu ile alın kısmında meydana gelen kırışıklıkların giderilerek yüz bölgesini gençleştirmek amaçlı alın germe ameliyatları yapılır.

Yüz germe operasyonu ile yüzde yaşlanma sonucu olarak sarkan ve bollaşan yüz derisinin fazlalıklarının alınarak yüzün ek olarak gergin duruma getirilerek ek olarak genç bir anlam kazandırılması sağlanır ve bu ameliyat yardımıyla yüzde yer alan kırışıklıklar da giderilir. Bu estetik ameliyatlarla beraber göz kapağı estetiği benzer operasyonda ya da sonrasında yapılabilir.

Whatsapp: 0507 695 70 70