0216 496 11 11 info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 0216 496 11 11

Soğuk Lipoliz

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Soğuk Lipoliz nedir?

Soğuk lipoliz uygulaması yerel yağlanmalar üstünde gösterişli bir uygulamadır. Yerel yağ birikimlerini yüksek oranda azaltarak, yerel incelme ve şekillenme olanağı sağlar.

Cerrahi bir işlem değildir ve ağrı ya da buna aynı bir yakınmaya sebep olmaz. Uygulama alanları sınırlıdır; karın, bel etrafı, kalça, üst bacak, basen, iç bacak, kol altı olarak uygulanabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Ne Türlü İncelme Olanağı Sağlar, Ne Civarı Sürer?

Soğuk lipoliz “Cryolipo” yönteminde cilt altındaki yağ tabakası cilde zarar vermeden muhteşem bir kontrolle soğutulur. Tatbik Edilen soğutma yağ hücresinin Apoptozis sürecine girmelerine neden olur. Apoptozis başka bir deyişle programlanmış hücre ölümü, yağ hücre fonksiyonları küçülmesi, geriye dönüşümsüz kaybı manasına ciro.

Ölü yağ hücreleri vücudun doğal sistemi ile vücuttan atılarak, zaman içersinde yağ tabakasında mühim bir miktarda tahmini %20 – 40 oranında incelme ortaya gelmesini olanağı sağlar. Uygulama esnasında rastgele bir acı hissedilmez. Kişi kitap, dergi okuyup, TV izleyebilir. Yapılmış Olan bölgeye ilişkili olmakla beraber iyileştirme 1 – 2 saat sürmektedir.

Cryolipo Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelerde ve Kaç Seans uygulanır?

Soğuk lipoliz; göbek, bel, alt – üst karın, sırt, sütyen alt bölgeleri, bacak, basen ve kollara uygulanabilir. Yalnızca 1 seans yetecektir. Hekim kararı ile bazı özel vaziyetlerde 2. seans gerekebilir.

 

Whatsapp: 0507 695 70 70