0216 496 11 11 info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 0216 496 11 11

Lipoliz

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Lipoliz gösterişli bir bölgesel zayıflama ve bölgesel yağ eritme yoludur. Bir Takım kişilerde olan pek kiloları meydana gelmediği takdirde belirlemiş bölgelerde fazla yağ birikiyor. Çene altı, yanaklar, bacak, kalça, karın, bel yan tarafları yağ birikmesine yatkın yerlerdir. Diyetle ve sporla erimeyen yağları eritmek amaçlı, ek olarak bölgesel zayıflama ve selülit sorunları amaçlı soya Lesitin enjeksiyon yöntemi uygulanıyor.

Nihai sürecin en popüler bölgesel zayıflatma yollarından olan lipoliz yönteminde en mühim etken ise maddesi fosfat idil kolin(Lesitin) olan bir ilaç karışımı kullanılıyor olmasıdır. Lesitin canlılar amaçlı hayati bir önem taşır. Hayatını Sürdüren tüm hücrelerde yer alır ve hayati aktivitelerin hepsinde rol alır.

Lipoliz Hangi Bölgelerde Etkilidir?

Lipoliz vücuttaki yağlar hariç çene altındaki yağları veya gözaltındaki torbaları da azaltabilir. Liposuction yapılması kolay değil olan yer altı kısmında de epeyce etkilidir. Kollar, karın, bel, kalça, basen ve bacak kısmında uygulanabilmektedir. Dengeli beslenme uygulandığı ve egzersizle desteklendiği müddetçe neticeler uzunca sürelidir.

Lipoliz Kimlere Uyumlu Değildir?

18 yaşından küçük hastalara.

Gebe veya emziren kadınlara.

Şeker hastalarına.

Kanser hastalarına.

Karaciğer veya böbrek bozukluğu olan hastalara, şuan ki bir iltihap geçiren hastalara.

İlaç alerjisi olan hastalara.

 

Whatsapp: 0507 695 70 70