0216 496 11 11 info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 0216 496 11 11

Lazer Lipoliz

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Ameliyat izi olmadan, ağrı, sızı olmadan bölgesel incelmek Lazer lipolizle olası. Sağlığa rastgele bir zararı mevcut olmayan lazer ışınlar ile pek meydana gelen yağlar parçalanarak vakumlanıyor. Bu da sizlerin çabuk ve daimi bir biçimde zayıflamasına olanak sağlıyor.

Lazer lipoliz, diode lazer ışını ile direk yağ hücrelerinin zarının patlatılmasına dayalı bir yoldur. Beden şekillendirme uygulamalarında epeyce yenilikçi bir tedavi meydana gelen lazer lipoliz bölgesel yağlanma ve ten gevşekliği tedavisinde etkili olarak kullanılmaktadır. Basen, karın ve bel benzeri bölgelerin yanında yüz bölgesi, kol, bacak içleri, çene altı, bacak bölgesindeki yağlardan kanama olmadan tek seansta kurtulabilirsiniz.

Lazer Lipoliz Ne Türlü Yapılır?

İşlem bölgesel yağ fazlalığı meydana gelen yerlerin işaretlenmesi ile başlar. Sonrasında lazerin çıkardığı ısı enerjisinden bireyin etkilenmemesi amaçlı tedavi ifade edilecek bölgeye içerisinde bölgesel uyuşturma imkânı sunan bir takım maddeler meydana gelen bir karışım enjekte edilir.

10-15 dakikalık bir bekleme müddeti sonrası lazerin fiberi, yağ dokusu içerisine gönderilir. Yağ dokusunun tüm katmanlarında gezdirilir. Tespit Edecek bir miktar enerji dokuya bırakıldıktan sonra işlem sonlandırılır. Dikiş gerektirmez. İşlem yapılmış olan yere baskılı bandaj yapılıp, birey evine gönderilir.

Lazer Lipoliz Öncesi – Sonrası

Lazer lipoliz sonrasında vücudunuzda az biçimde morluk görülebilir. Bir müddet sonra morluklar geçecektir. Lazer uygulamanın pozitif tesirleri çoğunlukla kalıcıdır. Dünya standartlarınıza uyarı ettiğiniz müddetçe tesiri azalmaz.

Lazer uygulamasından öncesinde doktorunuzla konuşarak gereken önlemleri almalısınız. Uygulamadan öncesinde doktor çoğunlukla ilaç kullanımı ve farklı hastalıkları meydana gelen kişileri uyarabilir. Kalp ve tansiyon hastaları durumlarını doktora bildirmek zorundadır.

 

 

Whatsapp: 0507 695 70 70