0216 496 11 11 info@estetikmed.com
Bizi Arayın: 0216 496 11 11

Bölgesel Zayıflama

Hemen Bilgi Al Doktora Danış

Bölgesel zayıflama vücudun göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi amaçlı kullanılan yöntemlerdir. Bölgesel zayıflama da vücut masajı, bölgesel zayıflama cihazları, yosun terapi ve bunun için aynı pekçok metot kullanılmaktadır. Bunların içerisinde en fazla seçim edilenler ultrasound cihazları ve kavitasyon yoludur . Son senelerde bu yollara ilgisiz lipoliz ve radyo frekans da eklenmiştir.

Merkezimizde uzmanlarımız bölgesel zayıflamada, bu cihazları çok etkili kombinasyonlar şeklinde hazırlayarak size sunmakta ve size en uyumlu yolu seçmenizde size destekçi olmaktadırlar. Bu yöntemler belirlenirken beslenme alışkanlığınızdan tutunda kullanmakta olduğunuz ilaçlara civarı her birşey göz önüne alınır ve geniş bir konsültasyon yapılır.

Bölgesel zayıflamada altın şart bol su içmek ve uygulamalarla beraber diyet ve egzersiz programlarına da bağlı kalmaktır.

Bölgesel zayıflama uygulamalarımız diyetisyen kontrolünde olup. Beden kitle indeksi (BKİ, kg/m2), boy ve vücut ağırlığı arasındaki oran ölçümleri yapıldıktan ardından uygulama yapılır.

 

Whatsapp: 0507 695 70 70